CRAFTRISE NETWORK
 • KURALLAR
 • SIRALAMA
 • FORUM
 • DUYURU

  19 MAYIS KUTLU OLSUN!

  19 Mayıs 2021

  102 yıl önce bugün Samsun'a ayak basarak, Kurtuluş mücadelesini başlatan Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizi saygıyla anıyor; milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyoruz.

  Ayrıca bugüne özel tüm oyuncularımıza +3 günlük şapka, pelerin, kanat, papyon, skin üyeliği hediye.

  KOD: 19MAYIS

  DAHA FAZLA

  GÜNCELLEME

  YENİ! ARKADAŞ ARAYÜZÜ

  16 Mayıs 2021

  CraftRise ekibi olarak her geçen gün sizlere sunduğumuz oyun kalitesini arttırmak için çabalıyoruz. Son zamanlarda üzerinde çalıştığımız ve artık hazır olan yeni arkadaş arayüzünü sizlere sunuyoruz!

  Arkadaşlık sistemi CraftRise'da artık daha yenilikçi ve kapsamlı bir hal alıyor. Kullanımı kolay ve kullanıcı dostu olan bu arayüzü varsayılan olarak Y tuşu ile açabilir veya kontroller üzerinden farklı bir tuş ataması yapabilirsiniz.

  Bu arayüz ile kolayca arkadaşlarınıza özel mesaj veya duyuru gönderebilir, ışınlanabilir, arkadaş ekleyebilir veya silebilirsiniz.

  DAHA FAZLA

  DUYURU

  BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN!

  14 Mayıs 2021

  Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

  Bayram itibariyle 48 saat içerisinde oyuna giriş yapan tüm oyuncularımıza +3 günlük Şapka, Skin ve Pelerin üyeliği hediye!

  Ayrıca, Market'te %50 indirim başladı!

  DAHA FAZLA